‘TALAS BELEDİYESİ MEVLANA MAHALLESİ MEYDANI ULUSAL FİKİR YARIŞMASI’ AÇIKLANDI
28 Eylül 2020

Mimarlar Odası Kayseri Şubesi ve Kayseri Talas belediyesi tarafından düzenlenen ‘Talas Belediyesi Mevlana Mahallesi Meydanı Ulusal Fikir Yarışması’ sonuçları açıklandı.Ödül kazanan projelerin sıralaması aşağıdaki şekilde olup yarışma sonuçlarına, jüri değerlendirme raporu ve tutanaklara https://www.yarismatalas.com/sonuclar/ adresinden ulaşabilirsiniz.

EŞDEĞER ÖDÜL- 5 No’lu Proje-Rumuz 92015

EKİP :

  •          İbrahim EYUP (Müellif-Mimar/YILDIZ T.Ü)
  •          Hakan Deniz ÖZDEMİR (Müellif-Mimar/YILDIZ T.Ü)
  •          Olcay OVALI EYUP (Müellif Mimar/YILDIZ T.Ü.)

EŞDEĞER ÖDÜL- 16 No’lu Proje -Rumuz 17206

EKİP :

  •          Gülşah GÜNEŞ-Ekip Temsilcisi (Mimar/Sakarya Ü.)
  •          İsmail KOCATAŞ (Mimar/Kocaeli Ü.)

YARDIMCILAR

  •          Yakup AKDAĞ-Mimarlık Öğrencisi
  •          Bilge AKBULUT-Mimarlık Öğrencisi

EŞDEĞER ÖDÜL- 53 No’lu Proje -Rumuz 72803

EKİP :

  •          Levent ARIDAĞ – Müellif-Ekip Temsilcisi (Mimar / Yıldız Teknik Ü.)
  •          Okan AKTAŞ – Müellif (Mimar / Gebze Yüksek Teknik Enstitüsü)
  •          Hasret Gül ATMACA - Müellif (Mimar / Gebze Yüksek Teknik Enstitüsü)
  •          Tugay YILMAZ - Müellif (Mimar / Gebze Yüksek Teknik Enstitüsü)

YARDIMCILAR

  •          Kübra MUTLU - (Mimar)
  •          Eda ESEN – (Öğrenci)
  •          Tutku MUTLU – (Öğrenci)

MANSİYON - 3 No’lu Proje –Rumuz 19380

EKİP :

  •          Can KALINSAZLIOĞLU Ekip Temsilcisi (Mimar/ Dokuz Eylül Ü.)
  •          Osman Can BAGATIR( Müellif Mimar)- (Dokuz Eylül Ü.)

YARDIMCILAR:

  •          Yardımcı Gülümser ÖZDEMİR (Mimar)
  •          Yardımcı Ece KANDEMİR (Mimar)
  •          Yardımcı Ezgi GÜVEN (Mimar)

MANSİYON - 30 No’lu Proje –Rumuz 84625

EKİP :

  •          Gümüş ÇİMEN - Ekip Temsilcisi (Mimar / Erciyes Ü.)
  •          Kübra GÜLHAN (Mimar / Erciyes Ü.)

MANSİYON - 35 No’lu Proje –Rumuz 58209

EKİP :

  •          Fazıl AKDAĞ - Ekip Temsilcisi (Mimar / Erciyes Ü.)
  •          İsmail Erdi HALİS (Mimarlık Öğrencisi)
  •          Ahmet Faruk Bayrak (Mimarlık Öğrencisi)

SATIN ALMA ÖDÜLÜ - 7 No’lu Proje –Rumuz 24073

  •          Kemal GÜVENÇ (Mimar/ERÜ)

SATIN ALMA ÖDÜLÜ - 32 No’lu Proje –Rumuz 93137

  •          Selim ATAK - Ekip Temsilcisi (Mimar / KTÜ)
  •          Cansen MOLVA (Mimar)


Bizi Takip Edin

Günün Haberler