XVI. Ulusal Mimarlık Sergisi ve Ödülleri Programı / 2018
01 Mart 2018

XVI. Ulusal Mimarlık Sergisi ve Ödülleri Programı kapsamında yapılacak başvurularda son katılım tarihi 9 Mart 2018’e ertelenmiştir. Bu tarihe kadar mesleki  denetim işlemlerinin tamamlanması, ‘Çevrimiçi katılım formu’nun eksiksiz olarak doldurulması, ilgili ödemelerin tamamlanarak dekontların yüklenmesi ve projelere ait panoların yüklenmesi gerekmektedir. Daha sonra, katılım formunun üretmiş olduğu belgenin çıktısı alınarak ıslak imza atılmalı ve belge tarafımıza ulaştırılmalıdır.

Mesleki denetim işlemlerine ve mesleki denetim gerektiren projelere ilişkin Ulusal Mimarlık Ödülleri Yönetmeliği’nin ilgili kısmı aşağıda bulunmaktadır.

6.8. Ülkemizde ruhsat ve mesleki denetim uygulaması başladıktan sonra üretilen; ruhsatsız, Mimarlar Odası'nın mesleki denetim işleminden geçirilmeyen ve hakkında ÇED çekince raporu düzenlenen eserler, sergiye katılamazlar. Yapıya dönüşmemiş ve inşaat ruhsatı alınmamış eserler, müelliflik ve telif hakkı tescil işlemi yaptırılmış olması şartıyla Proje Dalı’nda katılabilirler.

​Başvuru için : 

Sn Üyemiz,

XVI. Ulusal Mimarlık Sergisi ve Ödülleri Programı kapsamında yapılacak başvurularda son katılım tarihi 9 Mart 2018’e ertelenmiştir. Detaylı Bilgi İçin:

http://www.mo.org.tr/ulusalsergi

TMMOB MİMARLAR ODASIBizi Takip Edin

Günün Haberler