Yönetim kurulu

TMMOB Mimarlar Odası Kayseri Şubesi, TMMOB Mimarlar Odası Kayseri Temsilciliği olarak 1987 yılında çalışmalarına başlamıştır. 1992 yılından itibaren de TMMOB Mimarlar Odası Kayseri Şubesi olarak çalışmalarına devam etmektedir.

12. DÖNEM YÖNETİM KURULU

Başkan           : Eda VELİBAŞOĞLU

Başkan Yard : Güntülü GÜNDOĞ

Sekreter         : Ayşegül KIDIK

Sayman          : Hakan KILINÇ

Üye                  : Bahadır ALTINKAYNAK

Üye                  : Fatih BOYDAK

Üye                  : Gökhan KAZANCI

11. DÖNEM YÖNETİM KURULU

Başkan : Eda VELİBAŞOĞLU

2. Başkan: Güntülü GÜNDOĞ

Sekreter: Ayşegül KIDIK

Sayman : Kasım BALCI

Üye: İsmail RUHUKÜRKÇÜ

Üye: Hakan KILINÇ

Üye : Hatice KÖSELER ŞEN

11. DÖNEM YÖNETİM KURULU( 02.2012-11.2013)

Başkan : İsmail RUHLUKÜRKÇÜ

2. Başkan: Eda VELİBAŞOĞLU

Sekreter: Güntülü GÜNDOĞ

Sayman : Kasım BALCI

Üye: Hakan KILINÇ

Üye: Hatice KÖSELER ŞEN

Üye : Ayşegül KIDIK

10. DÖNEM YÖNETİM KURULU

Başkan: Hakan MAHİROĞLU

2. Başkan: İsmail RUHLUKÜRKÇÜ

Sekreter: Pembegül SELMAN

Sayman: Rıza GENGEÇ

Üye: Kasım BALCI

Üye: Hakan KILINÇ

Üye: Güntülü GÜNDOĞ

9. DÖNEM YÖNETİM KURULU

Başkan : Hakan MAHİROĞLU

2.Başkan: İsmail RUHLUKÜRKÇÜ

Sekreter : Pembegül SELMAN

Sayman : Hakan MENEVİŞ

Üye : Eda Velibaşoğlu

Üye : Rıza GENGEÇ

Üye : Fatih KİRAZ

8. DÖNEM YÖNETİM KURULU (22.01.2006 - 13.01.2008)

Başkan : Hakan MAHİROĞLU

2.Başkan: İsmail RUHLUKÜRKÇÜ

Sekreter : Hakan ÖZKAN

Sayman : Mehmet KÜTAHNECİ

Üye : Pembegül SELMAN

Üye : Rıza GENGEÇ

Üye : Fatih KİRAZ

 
7. Dönem Yönetim Kurulu (11.01.2004- 22.01.2006)

Başkan : Mehmet KASAP

2.Başkan: Azize Ful SAĞIROĞLU

Sekreter : Hakan ÖZKAN

Sayman : Mehmet KÜTAHNECİ

Üye : Mehmet ÖZDALKIRAN

Üye : Ahmet Tahir GÜL

Üye : Tuğba SEVİLAY

İstifa :Hakan MAHİROĞLU

6. Dönem Yönetim Kurulu (17.02.2002- 11.01.2004 )

Başkan : Aytimur GÜPGÜPOĞLU

2.Başkan : Muzaffer YÜKSELEN

Sekreter : Hakan MAHİROĞLU

Sayman : Recep AKBULUT

Üye : M. Rauf ERKİLETLİOĞLU

Üye : Mustafa ÜLKÜ

Üye : Tuncer KÜÇÜK

 5. Dönem Yönetim Kurulu (05.03.2000-11.02.2001)

Başkan : Aytimur GÜPGÜPOĞLU

2.Başkan : Turan ELMAAĞAÇLI

Sekreter : M. Rauf ERKİLETLİOĞLU

Sayman : Hakan MAHİROĞLU

Üye : Erol UNCUOĞLU

Üye : Muzaffer YÜKSELEN

Üye : Vedat ŞAHİN

 4.Dönem Yönetim Kurulu (23.02.1998-05.03.2000)

Başkan : Seyit Mehmet POLAT

2.Başkan : Vedat ŞAHİN

Sekreter : Bünyamin AKKAŞ

Sayman : Ali SALMAN

Üye : Hakan MAHİROĞLU

Üye : Mehmet Rauf ERKİLETLİOĞLU

Üye : Veysel BAYAR

 3. Dönem Yönetim Kurulu (27.01.1996-16.02.1998)

Başkan : Seyit Mehmet POLAT

2.Başkan : Orhan SAY

Sekreter : Mustafa ÜLKÜ 27.05.1996 tarihine kadar Sekreter, 02.06.1997 kadar (İstifa)

Sayman : Vedat ŞAHİN

Üye : Erol UNCUOĞLU

Üye : Bünyamin AKKAŞ 27.05.1996 tarihinden itibaren Sekreter

Üye : Serdar ALTUNTUĞ 02.06.1997 tarihine kadar (İstifa)

Üye : Arif BALKAYA 10.06.1997 tarihinden itibaren

Üye : Yavuz ÖNEM 30.06.1997 tarihinden itibaren

 2.Dönem Yönetim Kurulu (11.01.1994-16.01.1996)

Başkan : İzzet BAŞKAL

2.Başkan : Mehmet KASAP

Sekreter : Muzaffer YÜKSELEN

Sayman : Orhan SAY

Üye : Kamil KARAMUSTAFAOĞLU

Üye : A.Serdar ALTUNTUĞ

Üye : Seyit Mehmet POLAT

 1.Dönem Yönetim Kurulu (10.07.1992-28.12.1993)

Başkan : Akgün AYATA (Vefat)

2.Başkan : İzzet BAŞKAL

Sekreter : Mustafa ÜLKÜ

Sayman : Orhan SAY

Üye : Mehmet KASAP

 
TMMOB MİMARLAR ODASI KAYSERİ TEMSİLCİLİĞİ
1.Dönem Yönetim Kurulu (21.12.1987-14.04.1988)

Başkan : Mehmet YEREBASAR

Sekreter : Kemalettin TEKİNSOY

Sayman : Muzaffer YÜKSELEN

Üye : Erdal UYAN

Üye : Ferdane BOSTANCI

MÜTEŞEBBÜS HEYET (26.05.1988-02.06.1988)

Erdal UYAN

Muzaffer YÜKSELEN

Ferdane BOSTANCI

 2. Dönem Yönetim Kurulu (13.07.1988-01.03.1990)

Başkan : Akgün AYATA (Vefat)

2.Başkan : Yalçın TAYLAN

Sekreter : İbrahim SAÇCIOĞLU

Sayman : Fatma BİLEKÇİ

Üye : Şadan AKAYDIN

 3. Dönem Yönetim Kurulu ( 10.3.1990-27.12.1991)

Başkan : Yalçın TAYLAN

2.Başkan : Tuncer KÜÇÜK

Sekreter : İbrahim SAÇCIOĞLU 30.03.1990 tarihine kadar (İstifa)

Sekreter : Bünyamin AKKAŞ 17.04.1990 tarihinden itibaren

Üye : Akgün AYATA (Vefat)

 4.Dönem Yönetim Kurulu (07.01.1992-20.06.1992)

Başkan : Yalçın TAYLAN 21.04.1992 tarihine kadar (İstifa)

Sekreter : Mustafa ÜLKÜ

Sayman : Orhan SAY

Üye : İzzet BAŞKAL 21.04.1992 tarihinden itibaren Başkan

Üye : Şadan AKAYDIN 21.04.1992 tarihinden itibaren görev yaptı

Üye : Turan ELMAAĞAÇLI



Bizi Takip Edin

Günün Haberler